Soccer Live Matches

This is a demonstration only. The live score feed below does not show all data that can be provided through our API.

National Leagues
(za) Premier League (6)
(au) Women's NPL Queensland (1)
(cn) Super League (2)
(id) Liga 1 (3)
(jp) J1 League (3)
(jp) Emperors Cup (7)
(jp) J3 League (1)
(kw) Premier League (3)
(ph) PFL (2)
(sa) Division 1 (5)
(am) First League (2)
(az) First Division (3)
(be) Reserve League (1)
(hr) 1. HNL (1)
(hr) 2. HNL (1)
(cy) First Division (2)
(cz) FNL (7)
(cz) U19 League (1)
(cz) CFL (1)
(cz) MSFL (9)
(en) Championship (6)
(en) Isthmian League Premier Division (1)
(ee) Meistriliiga (1)
(ee) Estonian Cup (2)
UEFA Champions League (8)
(fo) Premier League (3)
(fi) Ykkonen (1)
(fi) Kakkonen Group C (2)
(fr) National (6)
(ge) Crystalbet Erovnuli Liga (2)
(ge) Crystalbet Erovnuli Liga 2 (2)
(de) 2. Bundesliga (1)
(de) Regionalliga Nordost (10)
(de) Regionalliga Sudwest (2)
(de) Oberliga Niedersachsen (1)
(de) Oberliga Westfalen (5)
(gr) U19 Super League (1)
(hu) Hungarian Cup (27)
(ie) Premier Division (2)
(it) Serie C - Group A (1)
(it) Serie C - Group C (1)
(it) Serie D - Group A (3)
(it) Serie D - Group B (1)
(it) Serie D - Group C (1)
(it) Serie D - Group E (2)
(it) Serie D - Group I (1)
(it) Coppa Italia (14)
(li) Liechtenstein Cup (2)
(lt) A Lyga (1)
(mt) Division 1 (2)
(md) Moldovan Cup (6)
(nl) KNVB Beker (5)
(no) OBOS-ligaen (8)
(pl) Ekstraklasa (1)
(pl) Division 1 (1)
(pt) Primeira Liga (1)
(pt) Taça de Portugal (5)
(pt) Campeonato de Portugal (1)
(ro) Liga 2 (2)
(ru) FNL Cup (11)
(ru) PFL - Ural-Povolzhye (1)
(ru) Youth League (1)
(sk) Slovak Cup (2)
(si) Prva Liga (2)
(es) LaLiga2 (4)
(se) Allsvenskan (10)
(ch) Promotion League (1)
(tr) 2. Lig (19)
(tr) 3. Lig , Group 4 (8)
(tr) 3. Lig - Group 1 (1)
(tr) 3. Lig - Group 3 (2)
(cr) Primera Division - Apertura (2)
(hn) Liga Nacional - Apertura (3)
(mx) Liga de Expansion MX, Apertura (3)
(ni) Liga Primera (1)
(us) MLS (6)
(br) Copa do Brasil (3)
(br) Brasileiro Serie D (2)
(br) Paulista, Women (1)
(br) Brasileiro Women (2)
(br) Brasileiro Women (3)
(br) Copa do Brasil U20 (5)
(cl) Primera Division (1)
(co) Primera B (1)
(ec) Liga Pro - Second stage (1)
(pe) Liga 2 (2)
Copa Sudamericana (5)
(uy) Primera Division (1)
(uy) Segunda Division (1)
(ve) Primera Division (1)
Matches
17:30
notstarted
Lamontville Golden Arrows FC
0
:
0
Supersport United FC
17:30
notstarted
Mamelodi Sundowns
0
:
0
Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC
17:30
notstarted
Maritzburg United FC
0
:
0
Cape Town City FC
17:30
notstarted
Moroka Swallows FC
0
:
0
Bloemfontein Celtic FC
17:30
notstarted
Orlando Pirates FC
0
:
0
Stellenbosch FC
17:30
notstarted
TS Galaxy FC
0
:
0
Amazulu FC
09:00
notstarted
The Gap FC (W)
0
:
0
Logan Lightning (W)
11:35
notstarted
Beijing Guoan FC
0
:
0
Guangzhou Evergrande
07:30
notstarted
Shenzhen FC
0
:
0
Shijiazhuang Ever Bright
08:30
notstarted
Pusamania Borneo
0
:
0
Bali United FC
11:15
notstarted
Persipura Jayapura
0
:
0
Arema FC
13:30
notstarted
Persiraja Banda
0
:
0
Persela Lamongan
10:00
notstarted
FC Tokyo
0
:
0
Kashiwa Reysol
10:00
notstarted
Vegalta Sendai
0
:
0
Vissel Kobe
10:00
notstarted
Sanfrecce Hiroshima
0
:
0
Yokohama F Marinos
04:00
notstarted
Fukuyama City FC
0
:
0
Mitsubishi Mizushima FC
07:00
notstarted
Honda FC
0
:
0
Maruyasu Okazaki
09:00
notstarted
Niigata University Hw
0
:
0
Fukui United FC
10:00
notstarted
Arterivo Wakayama
0
:
0
Tiamo Hirakata
10:00
notstarted
Fuji University
0
:
0
Reinmeer Aomori
10:00
notstarted
National Institute of Fitness And Sports In Kanoya
0
:
0
Verspah Oita
10:00
notstarted
Tsukuba Univ
0
:
0
Yokogawa Musashino FC
10:00
notstarted
Gamba Osaka U23
0
:
0
Fukushima United FC
14:30
notstarted
Yarmouk
0
:
0
Burgan SC
14:30
notstarted
AL Tadhamon
0
:
0
Al Salibikhaet
16:45
notstarted
Al Shabab Kuwait
0
:
0
Al Salmiyah
08:30
notstarted
Ceres-Negros FC
0
:
0
Azkals Development Team
12:00
notstarted
Kaya FC-Iloilo
0
:
0
Maharlika Manila FC
14:40
notstarted
AL Nahda FC KSA
0
:
0
AL Bukayriyah FC
14:40
notstarted
AL Nojoom FC
0
:
0
AL Khaleej Saihat FC
14:50
notstarted
AL Shoulla FC
0
:
0
Najran SC
15:05
notstarted
AL Hazem
0
:
0
AL Tai
15:25
notstarted
Jeddah Club
0
:
0
AL Jabalain FC
08:00
notstarted
Lernayin Artsakh FC
0
:
0
Sevan FC
11:00
notstarted
FC West Armenia
0
:
0
FC Shirak Gyumri 2
10:00
notstarted
FK Kapaz
0
:
0
PFK Zaqatala
10:00
notstarted
FK Qarabag-2
0
:
0
PFK Neftci Baku-2
10:00
notstarted
Moik Baku
0
:
0
Sabah-2
19:00
notstarted
RWD Molenbeek
0
:
0
KVC Westerlo
16:00
notstarted
NK Slaven
0
:
0
NK Lokomotiva Zagreb
13:00
notstarted
HNK Cibalia Vinkovci
0
:
0
HNK Hajduk II
14:00
notstarted
Nea Salamina Famagusta FC
0
:
0
Ermis Aradippou FC
15:00
notstarted
Ethnikos Achnas FC
0
:
0
Anorthosis Famagusta FC
13:30
postponed
1.SK Prostejov
0
:
0
FK Usti Nad Labem
13:30
postponed
FK Fotbal Trinec
0
:
0
Mas Taborsko
13:30
postponed
FK Apos Blansko
0
:
0
FC Hradec Kralove
13:30
postponed
SK Lisen
0
:
0
FK Slavoj Vysehrad
13:30
postponed
FK Varnsdorf
0
:
0
FK Viktoria Zizkov
13:30
postponed
FK Dukla Prague
0
:
0
Afk Chrudim
13:30
postponed
FC Sellier & Bellot Vlasim
0
:
0
FC Vysocina Jihlava
10:00
notstarted
FC Fastav Zlin U19
0
:
0
1 FC Slovacko U19
17:00
notstarted
FC Pisek
0
:
0
FK Admira Prague
09:15
postponed
Slovacko B
0
:
0
FC Slovan Rosice
09:15
postponed
FC Velke Mezirici
0
:
0
Fotbal Frydek Mistek
09:15
postponed
MFk Vyskov
0
:
0
FC Hlucin
09:15
postponed
FC Viktoria Otrokovice
0
:
0
Banik Ostrava B
12:30
postponed
FC Vysocina Jihlava B
0
:
0
Uhersky Brod
12:30
postponed
SK Sigma Olomouc B
0
:
0
FC Odra Petrkovice
13:30
postponed
FC Msa Dolni Benesov
0
:
0
FC Fastav Zlin B
13:30
postponed
SFK Vrchovina
0
:
0
1 SC Znojmo FK
17:00
postponed
SK Hanacka Slavia Kromeriz
0
:
0
SK Unicov
19:45
notstarted
Birmingham City
0
:
0
Huddersfield Town
19:45
notstarted
AFC Bournemouth
0
:
0
Bristol City
19:45
notstarted
Derby County
0
:
0
Cardiff City
19:45
notstarted
Luton Town
0
:
0
Nottingham Forest
19:00
notstarted
Preston North End
0
:
0
Millwall FC
19:45
notstarted
Rotherham United
0
:
0
Sheffield Wednesday
19:45
notstarted
Cray Wanderers
0
:
0
Merstham
17:00
notstarted
FC Flora Tallinn
0
:
0
Paide Linnameeskond
18:30
notstarted
FC Eston Villa
0
:
0
Maardu Linnameeskond
17:00
notstarted
Nomme Kalju FC
0
:
0
Tallinna JK Legion
17:55
notstarted
FC Krasnodar
0
:
0
Chelsea FC
17:55
notstarted
Basaksehir FK
0
:
0
Paris Saint-Germain
20:00
notstarted
FC Sevilla
0
:
0
FC Stade Rennes
20:00
notstarted
Borussia Dortmund
0
:
0
FC Zenit St Petersburg
20:00
notstarted
Club Brugge
0
:
0
SS Lazio Roma
20:00
notstarted
Ferencvarosi TC
0
:
0
FC Dynamo Kiev
20:00
notstarted
Juventus Turin
0
:
0
FC Barcelona
20:00
notstarted
Manchester United
0
:
0
RB Leipzig
15:00
notstarted
IF Fuglafjordur
0
:
0
B36 Torshavn
15:00
notstarted
Vikingur Gota
0
:
0
KI Klaksvik
18:00
notstarted
HB Torshavn
0
:
0
NSI Runavik
16:30
notstarted
Vaasan Palloseura
0
:
0
FC KTP Kotka
16:30
notstarted
Jakobstads Bollklubb
0
:
0
FC Kiisto
17:00
notstarted
GBK Kokkola
0
:
0
VIFK
19:00
notstarted
Stade Briochin
0
:
0
US Orleans 45
16:00
postponed
Annecy FC
0
:
0
FC Villefranche-Beaujolais
17:00
notstarted
FC Bastia Borgo
0
:
0
US Boulogne
16:00
postponed
AS Lyon-Duchere
0
:
0
Stade Olympique Choletais
18:00
postponed
US Quevillaise-Rouen Metropole
0
:
0
FC Bourg-En-Bresse Peronnas 01
19:00
postponed
Sete 34 FC
0
:
0
Red Star FC
16:00
notstarted
FC Telavi
0
:
0
FC Saburtalo Tbilisi
14:00
postponed
FC Dinamo Tbilisi
0
:
0
FC Torpedo 2008 Kutaisi
12:30
notstarted
Dusheti
0
:
0
FC Zugdidi
10:00
notstarted
FC Rustavi
0
:
0
FC Merani Martvili
17:30
notstarted
VfL 1899 Osnabruck
0
:
0
SV Darmstadt 1898
18:30
notstarted
FSV Luckenwalde
0
:
0
FSV Optik Rathenow
18:00
notstarted
Hertha BSC II
0
:
0
Tennis Borussia Berlin
13:00
notstarted
Berliner AK 07
0
:
0
VSG Altglienicke
18:00
notstarted
FC Carl Zeiss Jena
0
:
0
Energie Cottbus
18:00
notstarted
BFC Dynamo
0
:
0
SV Lichtenberg 47
18:00
notstarted
Bischofswerdaer FV 1908
0
:
0
Chemnitzer FC
18:00
notstarted
SV Babelsberg
0
:
0
VfB Auerbach 1906
13:00
notstarted
FSV Union Furstenwalde
0
:
0
FC Viktoria 1889 Berlin
18:00
notstarted
Lokomotive Leipzig
0
:
0
ZFC Meuselwitz
18:00
notstarted
VfB Germania Halberstadt
0
:
0
Bsg Chemie Leipzig
13:30
notstarted
SC Freiburg II
0
:
0
Bahlinger SC
18:00
notstarted
TUS Rot-Weiss Koblenz
0
:
0
Eintracht Stadtallendorf
18:30
notstarted
Heeslinger SC
0
:
0
Kickers Emden
18:00
notstarted
FC Eintracht Rheine
0
:
0
SV Schermbeck 1912
18:30
notstarted
SV Westfalia Rhynern
0
:
0
TuS Erndtebruck 1895
18:00
canceled
SG Wattenscheid 09
0
:
0
Hammer SpVg
18:45
notstarted
SG Finnentrop
0
:
0
TUS Haltern
18:00
notstarted
SPVGG Vreden 1921
0
:
0
RSV Meinerzhagen
12:00
notstarted
Aris U19
0
:
0
Apollon Smirnis U19
11:30
notstarted
Bataszek SE
0
:
0
MTK Budapest FC
11:30
notstarted
Csacsbozsok-Nemesapati SE
0
:
0
Budapest Honved FC
11:30
notstarted
Cso-Ki Sport
0
:
0
Hodmezovasarhelyi FC
11:30
notstarted
Dabas-Gyon FC
0
:
0
Budafoki Mte
11:30
notstarted
Eger SE
0
:
0
Vasas FC
11:30
notstarted
Nagykanizsai Ufc
0
:
0
Debreceni Eac
11:30
notstarted
Kabai Meteorit SE
0
:
0
Dunavarsanyi TE
11:30
notstarted
Kiskunfelegyhazi TK
0
:
0
Dorogi FC
11:30
notstarted
Lipot SK
0
:
0
Zalaegerszeg TE
15:00
notstarted
Whb Menfoecsanak Esk
0
:
0
Szombathelyi Haladas FC
11:30
notstarted
Salgotarjani BTC
0
:
0
Pecs MFC
11:30
notstarted
Szentlorinc SE
0
:
0
Puskas Akademia FC
11:30
notstarted
Tarpa SC
0
:
0
Felsozsolca
11:30
notstarted
Zalaszentgroti VFC
0
:
0
Tiszafured Vse
11:30
notstarted
Zsambeki SK
0
:
0
Tallya KSE
15:00
notstarted
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
0
:
0
Ujpest FC
11:30
notstarted
Asr Gazgya
0
:
0
Kaposvari Rakoczi FC
11:30
notstarted
Bvsc-Zuglo
0
:
0
Debreceni VSC
11:30
notstarted
Cegledi VSE
0
:
0
FC Ajka
11:30
notstarted
Erdi VSE
0
:
0
Kazincbarcikai SC
11:30
notstarted
Gardony-Agardi Gyogyfurdo
0
:
0
Fehervar FC
11:30
notstarted
Gyongyosi
0
:
0
Mezokovesd Zsory SE
11:30
notstarted
III Ker Tue Upe
0
:
0
Szeged-Grosics Akademia
11:30
notstarted
BSS Monor
0
:
0
BFC Siofok
11:30
notstarted
Soroksar SC
0
:
0
ETO FC Gyor
11:30
notstarted
Taksony SE
0
:
0
Kozarmisleny SE
12:00
notstarted
Kecskemeti TE
0
:
0
Kisvarda FC
20:45
notstarted
Finn Harps FC
0
:
0
Saint Patrick´s Athletic FC
18:00
postponed
Shamrock Rovers FC
0
:
0
Derry City FC
16:30
notstarted
Juventus U23
0
:
0
Como 1907
14:00
notstarted
AS Bisceglie
0
:
0
Cavese 1919
13:30
notstarted
Asd Imperia 1923
0
:
0
Citta Di Varese
13:00
notstarted
Usd Lavagnese 1919
0
:
0
Casale FBC
13:30
notstarted
AC Legnano 1913
0
:
0
AC Gozzano
12:30
notstarted
USD Caravaggio
0
:
0
AC Crema 1908
13:30
notstarted
Chions 1972
0
:
0
Calcio Montebelluna 1919
13:30
notstarted
Asd Sangiovannese 1927
0
:
0
US Pianese
13:30
postponed
Asd Calcio Flaminia
0
:
0
Robur Siena
13:30
notstarted
Asd Paterno Calcio
0
:
0
Dattilo Noir
17:00
notstarted
Parma Calcio 1913 S.r.l.
0
:
0
Pescara Calcio
17:00
notstarted
Udinese Calcio
0
:
0
LR Vicenza Virtus
13:00
notstarted
FC Torino
0
:
0
US Lecce
16:00
Spezia Calcio
0
:
0
AS Cittadella
16:00
AC Reggiana
0
:
0
Cosenza Calcio
16:00
notstarted
Genoa CFC
0
:
0
US Catanzaro 1929
16:00
notstarted
Hellas Verona
0
:
0
Venezia
17:00
notstarted
ACF Fiorentina
0
:
0
Calcio Padova
16:00
notstarted
FC Crotone
0
:
0
Spal 2013
13:30
notstarted
Cagliari Calcio
0
:
0
US Cremonese
15:00
notstarted
Benevento Calcio
0
:
0
FC Empoli
14:00
notstarted
AS Cittadella
0
:
0
Spezia Calcio
14:00
notstarted
Cosenza Calcio
0
:
0
SS Monopoli 1966
15:00
notstarted
Brescia Calcio
0
:
0
Perugia
19:00
notstarted
0
:
0
FC Ruggell
19:00
notstarted
0
:
0
Usv Eschen-Mauren
16:30
notstarted
Vilniaus Riteriai
0
:
0
FK Panevezys
16:00
notstarted
Mqabba FC
0
:
0
Qrendi FC
20:15
postponed
Marsaxlokk FC
0
:
0
Vittoriosa Stars
11:00
notstarted
FC Dinamo Auto
0
:
0
Socol Copceac
11:00
notstarted
FC Petrocub
0
:
0
Fcm Ungheni
13:00
notstarted
FC Sheriff Tiraspol
0
:
0
FC Iskra Stali Ribnita
11:00
notstarted
Sporting Trestieni
0
:
0
FC Sfintul Gheorghe
11:00
notstarted
FC Zimbru Chisinau
0
:
0
FC Floresti
11:00
notstarted
Csf Speranta Nisporeni
0
:
0
Dacia-2 Buiucani
17:45
notstarted
ADO Den Haag
0
:
0
Sparta Rotterdam
18:45
notstarted
RKC Waalwijk
0
:
0
SC Cambuur
18:45
notstarted
Heracles Almelo
0
:
0
SC Telstar
18:45
notstarted
FC Emmen
0
:
0
FC Eindhoven
20:00
notstarted
Roda JC Kerkrade
0
:
0
Fortuna Sittard
17:00
notstarted
Sandnes Ulf
0
:
0
Stroemmen IF
19:00
notstarted
Ranheim IL
0
:
0
Stjordals/Blink
17:00
notstarted
Tromsoe IL
0
:
0
Ham-Kam
17:00
notstarted
Oeygarden FK
0
:
0
Kongsvinger IL Fotball
17:00
notstarted
Sogndal IL
0
:
0
Jerv FK
17:00
notstarted
Raufoss IL
0
:
0
Lillestrom SK
13:00
notstarted
Grorud IL
0
:
0
Aasane Fotball
13:00
notstarted
KFUM Oslo
0
:
0
Ullensaker/Kisa
17:00
notstarted
Wisla Krakow SA
0
:
0
KS Lechia Gdansk
12:00
notstarted
RKS Radomiak 1910 SA Radom
0
:
0
GKS Tychy 71
21:45
notstarted
Sporting CP
0
:
0
Gil Vicente FC
15:00
notstarted
FC Felgueiras 1932
0
:
0
Valadares Gaia FC
15:00
Vilaverdense FC
0
:
0
Lourinhanense
15:00
notstarted
FC Pedras Rubras
0
:
0
SC Salgueiros
15:00
notstarted
Vilaverdense FC
0
:
0
UD Santarem
18:00
notstarted
Vitoria Setubal
0
:
0
Academico de Viseu
14:00
notstarted
Sportivo de Loures
0
:
0
Alverca Futebol
15:00
notstarted
FC Petrolul Ploiesti
0
:
0
CSM Slatina
13:00
notstarted
ASU Politehnica Timisoara
0
:
0
AFC Dunarea 2005 Calarasi
12:00
notstarted
FC Spartak-2 Moscow
0
:
0
FK Yenisey Krasnoyarsk
13:00
notstarted
FC Nizhny Novgorod
0
:
0
FC Orenburg
14:30
notstarted
FC Volgar Astrakhan
0
:
0
FC Fakel Voronezh
15:00
notstarted
FC Krylia Sovetov Samara
0
:
0
FC Shinnik Yaroslavl
13:00
notstarted
FC Tekstilshchik Ivanovo
0
:
0
FC Torpedo Moscow
14:00
notstarted
FC Alania Vladikavkaz
0
:
0
Akron Tolyatti
15:00
notstarted
Neftek. Nizhnekamsk
0
:
0
FC Krasnodar-2
15:00
notstarted
FC Dynamo Bryansk
0
:
0
FC Baltika Kaliningrad
14:30
notstarted
FC Irtysh Omsk
0
:
0
Veles
11:30
notstarted
FC Tom Tomsk
0
:
0
FC Ska-Khabarovsk
15:00
notstarted
FC Chertanovo Moscow
0
:
0
Chayka Peschanokopskoye
09:00
notstarted
Krylya Sovetov II
0
:
0
FK Novosibirsk
10:00
notstarted
Strogino Moscow
0
:
0
CSKA Youth
12:30
notstarted
FC STK 1914 Samorin
0
:
0
FK Zeleziarne Podbrezova
12:30
notstarted
SK Sasova
0
:
0
Skf Sered
15:00
notstarted
ND Gorica
0
:
0
NK Tabor Sezana
17:00
notstarted
FC Koper
0
:
0
NK Celje
20:30
notstarted
Real Oviedo
0
:
0
UD Logrones
18:00
notstarted
CD Castellon
0
:
0
UD Almeria
18:00
notstarted
Albacete Balompie
0
:
0
UD Las Palmas
18:00
notstarted
RCD Espanyol Barcelona
0
:
0
SD Ponferradina
19:00
canceled
Ostersunds FK
0
:
0
BK Hacken
19:00
canceled
IFK Norrkoping
0
:
0
IFK Goteborg
19:00
canceled
Varbergs BoIS
0
:
0
IF Elfsborg
19:00
canceled
Djurgardens IF
0
:
0
Mjallby AIF
19:00
canceled
Falkenbergs FF
0
:
0
Hammarby IF
19:00
canceled
AIK
0
:
0
Orebro SK
19:00
canceled
Helsingborgs IF
0
:
0
Kalmar FF
19:00
canceled
Malmo FF
0
:
0
IK Sirius FK
19:00
IK Brage
0
:
0
BK Hacken
18:00
notstarted
BK Hacken
0
:
0
Djurgardens IF
18:30
postponed
AC Bellinzona
0
:
0
FC Sion II
11:00
notstarted
Ergene Velimese Spor
0
:
0
Yeni Corumspor AS
11:00
notstarted
Sakaryaspor
0
:
0
Sivas Belediye Spor
11:00
notstarted
Nigde Anadolu FK
0
:
0
Kocaelispor
11:00
notstarted
Inegolspor
0
:
0
Afjet Afyonspor
16:00
notstarted
Amed Sportif Faaliyetler
0
:
0
Gumushanespor
12:00
notstarted
Kahramanmarasspor AS
0
:
0
Zonguldakspor
11:00
notstarted
Erzincan Refahiyespor
0
:
0
Hacettepe SK
11:00
notstarted
Hekimoglu Trabzon
0
:
0
Utas Usakspor A.s
11:00
notstarted
Van Spor FK
0
:
0
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
11:00
notstarted
Pazarspor
0
:
0
Karacabey Belediyespor AS
11:00
postponed
Sancaktepe FK
0
:
0
AS Sariyer
11:00
notstarted
Kirklarelispor
0
:
0
Kirsehir Belediye Spor
11:00
notstarted
Tarsus Idman Yurdu
0
:
0
Baskent Akademi FK
11:00
notstarted
Eyupspor
0
:
0
Pendikspor
11:00
notstarted
1922 Konyaspor
0
:
0
S. B. Elazigspor
11:00
notstarted
Kastamonuspor
0
:
0
Idare Genclik
11:00
notstarted
Etimesgut Belediyespor
0
:
0
Serik Belediyespor
11:00
notstarted
Turgutluspor
0
:
0
Kardemir Karabukspor
11:00
notstarted
Ankara Demirspor
0
:
0
Manisa Futbol Kulubu
11:00
notstarted
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
0
:
0
Yeni Orduspor Kulubu
11:00
notstarted
Bayrampasa
0
:
0
Duzcespor
11:00
notstarted
Karakopru Belediye SK
0
:
0
Antalya Kestelspor
11:00
notstarted
Kirikkale Büyük Anadoluspor
0
:
0
Modafen FK
11:00
notstarted
Muglaspor
0
:
0
Bergama
11:00
notstarted
Kozan Belediyespor
0
:
0
68 Aksaray Belediyespor
11:00
notstarted
Adiyaman 1954 SK
0
:
0
1954 Kelkit Belediyespor
11:00
notstarted
Silivrispor
0
:
0
Sultanbeyli Belediyespor
11:00
notstarted
Payasspor
0
:
0
Ci Group Buca
11:00
notstarted
Altindag Belediyesi SK
0
:
0
Esenler Erokspor
11:00
notstarted
Osmaniyespor
0
:
0
Isparta 32 Spor
21:00
notstarted
Sporting San Jose
0
:
0
Perez Zeledon
02:00
notstarted
CS Herediano
0
:
0
AD San Carlos
21:00
notstarted
CD Real Sociedad
0
:
0
CD Motagua
21:00
notstarted
Platense FC
0
:
0
Real de Minas
23:00
notstarted
Lobos UPNFM
0
:
0
CD Olimpia
01:05
notstarted
Pumas de Tabasco
0
:
0
Alebrijes de Oaxaca FC
03:05
notstarted
Cimarrones de Sonora FC
0
:
0
Tepatitlan FC
23:00
notstarted
Club Celaya FC
0
:
0
Venados FC
23:00
notstarted
CD Junior de Managua
0
:
0
Chinandega FC
02:00
notstarted
Vancouver Whitecaps FC
0
:
0
Seattle Sounders
23:00
notstarted
NY Red Bulls
0
:
0
New England Revolution
23:30
notstarted
FC Cincinnati
0
:
0
Sporting Kansas City
23:30
notstarted
Orlando City SC
0
:
0
Atlanta United FC
23:30
notstarted
Philadelphia Union
0
:
0
Chicago Fire
23:30
notstarted
Toronto FC
0
:
0
New York City FC
00:30
notstarted
Botafogo FR RJ
0
:
0
Cuiaba Esporte Clube MT
19:00
notstarted
Santos FC SP
0
:
0
Ceara SC CE
22:00
notstarted
AC Goianiense GO
0
:
0
SC Internacional RS
19:00
notstarted
Afogados Ingazeira PE
0
:
0
Salgueiro PE
23:00
notstarted
AD Sao Caetano SP
0
:
0
Gremio Novorizontino SP
21:00
notstarted
SC Corinthians SP (W)
0
:
0
19:00
notstarted
UDA AL
0
:
0
Cruzeiro FC RN
19:00
notstarted
Ser Chapadao MS
0
:
0
CA Juventus SP
22:30
Sao Paulo FC SP (W)
0
:
0
Santos FC SP (W)
22:30
SE Palmeiras SP (W)
0
:
0
Ferroviaria SP (W)
20:00
notstarted
SE Kindermann SC (W)
0
:
0
SC Internacional RS (W)
18:00
notstarted
CR Vasco da Gama RJ U20
0
:
0
Moto Club MA U20
18:00
notstarted
EC Bahia BA U20
0
:
0
Ceara SC CE U20
18:00
notstarted
Sao Paulo FC SP U20
0
:
0
Coritiba FC PR U20
20:00
notstarted
Atletico Mineiro MG U20
0
:
0
Bragantino PA
20:00
notstarted
Galvez EC AC U20
0
:
0
SC Internacional RS U20
19:00
notstarted
CD Everton Vina Del Mar
0
:
0
Colo Colo
01:00
notstarted
CD Atletico Huila
0
:
0
Boca Juniors de Cali
00:00
notstarted
CA Porteno
0
:
0
Manta FC
16:00
notstarted
Pirata FC
0
:
0
Comerciantes Unidos
20:30
notstarted
Alianza Atletico
0
:
0
Deportivo Coopsol
22:15
notstarted
CA Fenix
0
:
0
Huachipato
22:15
notstarted
Atletico Lanus
0
:
0
Sao Paulo FC SP
00:30
notstarted
Deportes Union La Calera
0
:
0
CD Tolima
19:15
notstarted
Club Sportivo Luqueno
0
:
0
Defensa y Justicia
22:15
notstarted
Atletico Nacional Medellin
0
:
0
CA River Plate (Uru)
20:00
postponed
Deportivo Maldonado
0
:
0
Club Nacional de Football
00:45
notstarted
Villa Teresa
0
:
0
Tacuarembo FC
00:00
notstarted
Deportivo Lara
0
:
0
Mineros de Guayana

Use our API for free and use up to 10 calls/minute for free! Get your API key now! Register